O relaţie imposibilă..

Povestea mea de dragoste cu intamplari, sfaturi, pareri ?
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

M-a costat 3.000.000 .. aveam banii ăştia dar, parcă era cam mult …
Evident că am fost acolo şi am trăit nişte clipe de neuitat.. Ne-am distrat, ne-am
luat pizza şi îngheţată în cameră, am ascultat muzica,
am făcut duş împreună şi doar "sex" în pat..

urmeaza...
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Spun sex, deoarece o să urmeze o perioadă în care ea se revoltă şi nu mai vrea să
facem sex. Dorea să trecem la o altă etapă:
În care mi-a cerut şi m-a învăţat să facem dragoste..
Am început să caut o garsonieră în sectorul nostru pentru a putea să ne vedem acolo.
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Am găsit una la doi paşi, aflată între casa mea şi casa ei.. practic făceam 3 min
cu maşina şi 10 minute pe jos, fără să mă grăbesc.. Şi preţul era convenabil: am
trecut de la 1.000.000 pe zi, la 300.000 pe zi..
Din ziua aceea am început o nouă viaţă: practic eram împreună între 10 şi 14 ore
zilnic: de copilul ei avea grijă mereu cineva: sora ei mai mică stă acasă, iar mama
ei venea de la serviciu şi avea grijă de el.
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

În unele cazuri îl luam cu noi la diverse acţiuni ,
deoarece mie îmi era tare drag şi cred că m-am ataşat de el. Câteodată,
când eram noi trei, el făcea echipă cu mine împotriva lui maică-sa şi ne-am apropiat.
Ce să-ţi povestesc, că ne-am amenajat garsoniera după soare..? ne-am luat tot felul
de obiecte electrocasnice, mobilier şi practic de toate, mergând acolo ca acasă..?

urmeaza...
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Mâncam, stăteam ziua în pat, deseori ne iubeam iar seara o duceam la ea,
discret şi cu grijă să nu fim descoperiţi..?
Mama ei, deşi nu ştia ce face, o anunţa telefonic dacă apărea vreo problemă.
Când eram amândoi plecaţi de la firmă, evident că eram plecaţi cu treabă..
Cine să-şi închipuie că ar putea să fie ceva între noi: ne-am purtat practic impecabil.
Fantastic este şi ce am reuşit pe plan profesional: să aprovizionăm magazinul în
această perioadă extrem de dificilă cu tot ce era nevoie..
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Ne-am completat reciproc profesional, ea cu modestie şi bun simţ îmi sugera ce şi cum e mai bine în interiorul magazinului: când aveam o problemă cu vreo fată care lipsea, ea stătea şi 2 schimburi ca să-i acopere lipsa. Era prea tânără şi nu îndrăzneam să o pun Şefă de magazin, să coordoneze femei mature.. Totuşi aveam grijă de ea şi eu şi soţia. Şi să vezi, în timp ce în secret noi ne iubeam, soţia îmi atrăgea atenţia să nu cumva să o cert pe Ioana, să se supere şi să plece. Că este cea mai bună fată a noastră. Evident că avea mereu cel mai mare salariu, la fel ca Şefa de magazin.
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

La un moment dat ne-a părăsit Şefa de magazin şi Ioana a devenit şi cu acordul soţiei, şefă plină, cu atribuţii extinse, numai că mă prejudicia pe mine.. Şi magazin şi contabilitate, iar eu rămâneam pe ultimul plan. Şi eram cam nervos.. J Atunci am angajat încă o Şefă de magazin, numai cu atribuţii de magazin şi vânzare şi am rezolvat toate problemele.
Aveam 2 şefe şi gata..
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Pe Ioana a pus-o soţia să meargă cu mine şi la aprovizionare, că ea nu mai avea timp.
Şefele nu s-au călcat niciodată pe bombeuri, doar odată a încercat asta, a doua să bage
o şopârlă la soţie, că sunt cam mult plecat cu Ioana, dar soţia i-a tăiat-o scurt,
că îşi depăşeşte atribuţiile şi că nu e treaba ei. Aşa că aia a amuţit şi nu a mai spus nimic.
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Dar să revenim la viaţa noastră amoroasă: eu, culmea, trăgeam de ea să facem „prostii” ,
iar ea ar fi vrut să mă satisfacă pe deplin. Numai că la un moment dat, deşi ea era fizic
parcă mai puternică decât mine, mi-a spus că este obosită, că nu poate să facă aşa mereu, cum ajungeam la noi, pac şi prin pat.. Şi am început să o facem cu programare..
Vizitator

Re: O relaţie imposibilă..

Mesaj de Vizitator »

Şi să ţin cont de zilele cu cruce roşie în calendar. Este credincioasă fata şi m-a molipsit şi pe mine.. Am mers de vreo zece ori la Domniţa Bălaşa, şi pe mine mă lua râsul, că ar fi ultimul loc unde m-ar căuta prietenii.. Dar m-am simţit bine şi am început să mă gândesc şi să comunic cu Şefu’ , că aşa-i spuneam noi lui Dzeu. Am luat chiar o iconiţă de la Curtea de Argeş şi am pus-o la noi în garsoniera să vegheze asupra noastră.
Acum icoana asta stă numai la mine în geantă..


urmeaza...
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.