Marturisiri si ganduri primite la matrimoniale

Povestea mea de dragoste cu intamplari, sfaturi, pareri ?
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Marturisiri si ganduri primite la matrimoniale

Mesaj de Cupidon »

Viorica ne-a scris:

Multumesc mult de tot, ma voi gandi la propunerea ta si cand ma decid iti voi trimite un mesaj. Desi cu mine e destul de greu. Cu toate ca sunt dificila, cine ma cunoaste nu vrea sa mai renunte la mine, cred ca am un lipici de suprafata, sau nu stiu, de fapt ma atasez foarte repede de oameni cu tot sufletul, dar iubirea pe care o caut eu si pe care o cauta fiecare om ,care-si cauta jumatatea, nu este cea pe care o simtim fata de restul oamenilor, pe care ii indragim, multi nu inteleg asta, si tocmai din acest motiv foarte multi sufera. Imi cer scuze nu am deloc talent, in a-mi scrie gandurile. Daca as avea talent la scris ti-as trimite poveste vietii mele. Imi place foarte mult de tine, imi incalzeste sufletul privirea ta.Mi-as sters profilul pt ca nu am calculator acasa, si aici sunt tentata mereu sa intru pe acest site. Dar fiindca pe mobil era destul de greu m-am reinscris. Multumesc pt rabdarea de a citi ce am scris. Deja ma simt mai bine. Iti doresc o zi frumoasa.

As sta aici mereu sa-ti vad zambetul cald! Sunt asa de suparata, am probleme la serviciu, ca acum as pleca cat mai departe de aici, daca as avea unde. E asa de greu uneori... Viorica.

danaadelainea ne-a scris:


Am ramas placut surprinsa de propunerea pe care mi-ati prezentat-o, voi incerca sa fiu mai activa din punctul acesta de vedere. Imi place sa scriu, sa dau friu liber imaginatiei si povestilor adevarate, unele frumoase altele mai putin frumoase.
Ma bucur ca m-ati anuntat, am sa ma stradui ca timpul liber putin care e la moment sa-l folosesc in asa fel ca sa fiu apreciata, cunoscuta si toate povestile de dragoste si casnicie, merita o atentie deosebita.
Adevarat a Inviat!
Va multumesc anticipat. O zi buna.

Milica ne-a scris:

Sunt Emilia, numele de utilizator Milica.
Pentru inceput, as vrea sa-ti multumesc pentru grija care o ai fata de utilizatorii Site-lui. Din pacate, eu am pierdut orice incredere, ca mai pot face cunostinta cu cineva. Se vede ca aceasta este soarta mea. Te rog foarte frumos, sa nu cumva publici mesajul meu. Este un strigat al sufletului meu, deoarece se vede ca si varsta, deja,dupa 50 si nu prea sunt pretendenti pentru aceasta varsta. Un alt moment este bariera limbii. Inteleg bine franceza, citesc fara probleme, de asemenea traduc, cand dau la scris imi vine foarte dificil. Cu engleza la fel. Pentru a cunoaste o limba trebuie multa comunicare,de altfel se uita. As vrea sa-ti marturisesc, ca de fapt eu sunt de la Chisihau insa nu am aratat corect adresa, deoarece mi-e jena de prietenii mei, colegii, ba chiar si cineva din elevii mei, pot sa gaseasca informatia despre mine pe site. Asa suntem noi, femeele, mai modeste. Am citit despre tine si ma bucur mult ca ti-ai aranjat viata personala si iti doresc din suflet mult noroc, sanatate si fericire. As mai avea o rugaminte, daca este posibil si daca crezi, ca pot avea si eu o sansa sa intilnesc pe cineva pe potriva mea, te rog foarte mult, sa ma ajuti cumva.Barbatul din Franta, mi se pare interesant, daca e posibil sa-mi organizati o intilnire cu el, eu as putea veni la Bucurest. Pentru mine nu este oproblema, deoarece, eu sunt cetateana a Romaniei si am und sa ma opresc la prietenii mei de la Bucuresti. Inca odata iti multumesc mult, (...)

Iti multumesc mult pentru incurajare. Asa voi face, ii voi scrie un mesaj lui alain1940 din Franta. Cu privire la participarea me pe Forum, o sa ma gindesc si cred ca voi incepe sa scriu cate ceva.
iti doresc oseara buna in continuare, Emilia

Bella ne-a scris :

tocmai am vazut doi frumosi, sa aveti copii frumosi ca voi. si daca voi avea partener pana atunci sigur voi veni la nunta. pupici .Esti o adevarata prietena si un om deosebit. Casa de piatra! Fericire la maxim sa fie viata alaturi de jumatatea ta. Esti o scumpa, dulce si speciala, si o superba mireasa, vei fi.Sa ne dai din norocul tau si noua celorlalti(glumesc). Mult noroc in viata. Multumesc pentru ajutor.

felixx ne-a scris:

Multumesc pentru incredere. Imi doresc ca la nunta la care cred ca voi onora invitatia si daca timpul ne permite ( pt ca este un eveniment foarte important si nu as vrea sa-l tulbur), sa putem discuta ideei care ar face din Forum ceva ce multa lume asteapta. Multumesc pt. rabdare. Felicia


salermo ne-a scris :

Buna ziua,am citit mesajul dv si m-am bucurat de interesul si seriozitatea cu care tratati membrii inscrisi,dar cu regret nu pot da curs invitatiei facute.Pe mine m-ar interesa un barbat de varsta apropiata mie.Cu deosebit respect,"SALERMO"

kaoni ne-a scris:

multumesc esti o draguta, ceea ce am scris e compozitie proprie, am crezut k e doar un mesaj automat ce se trimite atunci cand iti faci cont. ma bucur sa aud k de fapt e o persoana reala la capatul celalalt si vreau sa iti urez casa de piatra, ca tot te casatoresti.

Laviany ne-a scris:

Multumesc!! Cu ajutorul site-ului MATRIMO cred ca am gasit persoana potrivita pentru mie, sper sa nu fie doar o iluzie... Daca nu este doar o iluzie...sper sa ne intalnim la nunti si in Belgia.


Marcela ne-a scris:

DRAGOSTEA CE V-A UNIT SA VA ADUCA FERICIRE, NOROC, COPII SANATOSI, TOT CE E MAI FRUMOS SA VI SE INTAMPLE, TOATE VISELE VOASTRE SA DEVINA REALITATE SI SA TRAITI INVALUITI IN IUBIRE SI ARMONIE TOT RESTUL VIETII! CU DRAG, MARCELA UNGUREANU.

laura ne-a scris:

Buna!ma bucur din suflet ca ti-ai gasit jumatatea si-ti doresc sa ai numai fericire,impliniri si dragoste.Imi va face o deosebita placere sa vin casatoria voastra,deci pe 25 ne vedem la Sascut.Cu sinceritate LUIZA (laura)

lady38 ne-a scris:

ma bucur pentru tine enorm ca esti fericita..eu nu ma pot bucura inca de asa ceva..
incerc sa cred ca mai pot spera dar...nu cred. Nu stiu ...nu sunt placuta de nimeni..poate datorita faptului ca sunt mama , am fost casatorita..nu stiu de ce unii oamenii considera ca, avand o relatie cu o femeie cu copil,acei copii aduc discordii.

rruandra ne-a scris:

Imi cer scuze ca nu am raspuns asa cum ar fi fost normal, mai repede la mesajele tale. Vroiam doar sa iti spun ca iti sta foarte bine blonda. Felicitari pentru nunta! si mult succes in ceea ce faci. Sper ca prin intermediul tau sa pot cunoaste un barbat interesant.
liana_ms
New member
Mesaje: 9
Membru din: 30 Iun 2009, 08:03

Re: Marturisiri si ganduri primite la matrimoniale

Mesaj de liana_ms »

sunt inscrisa de 2 luni pe acest site!la inceput am avut oarecare reticenta,deoarece experienta mi-a demonstrat ca e cam greu cu seriozitate de pe net,in sensul ca profitand de "avantajele " netului,majoritatea isi "agata" cate un nick..iar in spatele lui pot brava fara grija de a fi descoperiti.Aici toata lumea este "serios,liber,necasatorit,in cautarea ..fericirii".asta vorbind la modul general si fara a jigni pe nimeni,exista si exceptii si acele "exceptii" le cautam..insa probabil se gasesc mai greu.Imi place acest site,este serios,va felicit pentru tot ce faceti aici,va doresc multa fericire si as indrazni sa vin si eu cu o propunere: poate reusiti sa organizati si intalniri live intre membrii site-ului,in diferite orase ale tarii,pentru cei care nu au ocazia sau curajul de a se intalni altfel ..
Va multumesc pentru atentie,va doresc mult soare ..in suflet.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.