PRIMA INTALNIRE ...

Povestea mea de dragoste cu intamplari, sfaturi, pareri ?
Vizitator

Re: PRIMA INTALNIRE ...

Mesaj de Vizitator »

speram sa avem a doua si a treia intalnire si daca se poate pe bune .
daca nu click de prima data ...
cociu
Member
Mesaje: 30
Membru din: 24 Noi 2009, 18:20

Re: PRIMA INTALNIRE ...

Mesaj de cociu »

Prima intalnire cred ca inseamna momentele de cunoastere de tatonare.Este foarte important cum ne prezentam la prima intalnire,tinuta, cum ne comportam,si astea trebuiesc facute intr-un mod lejer pt ca de multe ori ne caracterizeaza,crescand astfel sansa altor intalniri cu acea persoana. Nu de putine ori s-a intamplat sa se ajunga si in pat de la prima intalnire si din punctul meu de vedere fata,femeia acea nu trebuie sa fie neaparat o usuratica.Viata ne rezerva surprize cand nu ne asteptam.De unde stim ca nu se poate intampla ca o adolescenta sa fie chiar virgina si sa fie intr-un moment vulnerabil poate umpic ametita de la o bautura alcoolica,infierbantata dupa o anumita discutie cu acel baiat cu care s-a intalnit prima oara,sa vada ceva care in mintea ei in acele momente sa-i inspire incredere deplina la acel baiat ,cu toate ca poate a cunoscut o gramada si nu a fost sa se intample cava pt a-si satisface curiozitatea.Sunt o gramada de variante.Oricum dupa...o mare importanta o are gandirea baiatului.Atunci intervine caracterul lui.Daca este tipul omului cu creier atunci poate sa vada cu adevarat ce vrea de la acea fata si pune in balanta caracterul ei.Daca este usuratica,daca este cuminte sau daca ea vrea ceva de la el,iar daca el vrea ceva de la ea daca se potrivesc etc;Astea se pot intampla la orice varsta. Oricum parerea mea:nu trebuie sa ne grabim sa tragem concluzii si nu toate femeile care ajung in pat la prima intalnire sunt curve...
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.