Cu ce va putem ajuta ?

Pentru orice fel de subiecte care nu se incadreaza in rubricile de mai sus.
Vizitator

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Vizitator »

....sper ca dupa cele 30 de mesaje cel putin va veti tine de cuvant si totul s-ar traduce printr-un singur cuvant..seriozitate.

Multumesc !
Vizitator

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Vizitator »

Buna ziua ..sant un membru al siteului dumneavoastra care locuieste in Romania shii nu are bani necesari pt a-si face un abonament ,pt a putea trimite mesaje femeilor din intreaga lume am fost foarte activ pe forum...am lasat peste 30 de comentarii exact cum a-ti cerut pt a-mi da acces sa trimit mesaje sau sa las comentarii femeilor.Acum vad ca tot nu pot lasa mesaje si v-as ruga frumos sa-mi dati accept exact cum a-ti promis.Va multumesc
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Cupidon »

Dupa ce scrieti 30 de mesaje, va rugam sa ne scrieti prin rubrica de Contact si pe site si va actvam mesageria in ziua respectiva. Nu urmarim pe fiecare membru in parte sa stim cand a scris cele 30 de mesaje. Multumim pentru intelegere.
Avatar utilizator
Cupidon
Site Admin
Mesaje: 285
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de Cupidon »

dany scrie:Buna ziua ..sant un membru al siteului dumneavoastra care locuieste in Romania shii nu are bani necesari pt a-si face un abonament ,pt a putea trimite mesaje femeilor din intreaga lume am fost foarte activ pe forum...am lasat peste 30 de comentarii exact cum a-ti cerut pt a-mi da acces sa trimit mesaje sau sa las comentarii femeilor.Acum vad ca tot nu pot lasa mesaje si v-as ruga frumos sa-mi dati accept exact cum a-ti promis.Va multumesc

Mesageria ta este acum activata in mod gratuit si nelimitat.
agun
Member
Mesaje: 28
Membru din: 19 Apr 2010, 20:51

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de agun »

rombest scrie:Serviciile costa in functie de efortul nostru. Daca unii nu au bani dar vor sa utilizeze un site de agentie matrimoniala fara ca noi sa fim nevoiti sa depundem vreun efort, este un lucru care ne aranjeaza. Daca nu lasam si formule ieftine, siteul devine pustiu, deoarece, cei inscrisi nu pot comunica. Fara comunicare, interactivitate, un site nu are vizite. Fara vizite, nu ies bani din publicitate. Daca nu stiati, un site primeste bani de la Google, pentru fiecare Click facut de vizitator pe publicitatile Adsense afisate pe un site.

Barbatii care stiu ce vor, platesc abonament mai scump la agentie matrimoniala si atunci ii ajutam noi sa gaseasca.

In prezent fetele pot trimite mesaje, insa cei care nu sunt VIP, adica nu au platit, nu pot citi mesajele pana nu platesc. Asadar MATRIMO.com poate fi site de intalniri si o agentie matrimoniala cu preturi in functie de servicii.
M-ai dat gata cu sinceritatea ta, Site-ule! :)
Dat fiind faptul că te tot contrez (crede-mă, doar în baza ideii "doar prin dialog, i-au naştere ideile măreţe") m-am hotărât să-ţi fac publicitate
Voi posta un banner pe blogul meu.
Avatar utilizator
iubire
Site Admin
Mesaje: 729
Membru din: 26 Mai 2008, 16:52

Re: Cu ce va putem ajuta ?

Mesaj de iubire »

Acest topic este vechi de cand era rombest. Regulile s-au schimbat. Barbatii si femeile au, pana la proba contrarie acces gratuit pe site. Pe seriviciile sunt diferite si sunt cu plata, ca in orice agentie matrimoniala. Pe matrimo barbatii care nu cumpara abonament nu au acces la mesagerie si sunt stersi la 10 zile de la inscriere.
Scrie răspuns

Pentru a interactiona pe Forum: Conecteza-te aici sau Inscrie-te aici daca nu ai cont.